Management vzdělávacích projektů

Díky specifickému zaměření sekce Dalšího profesního vzdělávání vnášíme do řízení projektů přidanou hodnotu ve formě odbornosti. Jsme proto schopni vedle náročného administrativního vedení přinášet do projektového managementu také odbornost, kterou jsme získali při realizaci vzdělávacích projektů z OP VK, OP LZZ a mezinárodních programů. Aktuálně řídíme dva projekty financované z fondů EU v OP VK v Jihomoravském kraji.

PNVP I – Podpora nabídky vzdělávacích programů v oblasti obchodu a cestovního ruchu ve vazbě na Národní soustavu kvalifikací

Cílem projektu je usnadnit zájemcům o další profesní vzdělávání získání profesní kvalifikace v rámci NSK prostřednictvím vzdělávacích programů, které přímo a cíleně připravují uchazeče na složení této odborné zkoušky. V rámci projektu bylo vytvořeno 30 vzdělávacích programů a ke každému z nich unikátní vzdělávací materiály, které svým obsahem přesně pokrývají látku nezbytnou k vykonání zkoušky dle NSK. Úspěch na zkoušce Vám proto nejlépe zajistí naše přípravné kurzy.

PNVP II – Inovace a trendy pro Jihomoravský kraj – Vzdělávací programy pro obor stavebnictví

Projekt navazuje na projekt PNVP I a převádí jeho myšlenku do oblasti stavebnictví a souvisejících řemesel. Nad rámec původního konceptu vzniknou také vzdělávací programy zaměřené na nové trendy a technologie ve stavebnictví. Díky projektu bude vytvořeno celkem 25 vzdělávacích programů, ke každému z nich budou opět k dispozici kompletní vzdělávací materiály k přípravě uchazečů na zkoušku dle NSK. I k těmto programům nabízíme přípravné kurzy ke zkoušce.

Pokud se chcete do projektů jakýmkoliv způsobem zapojit nebo byste rádi realizovali vlastní vzdělávací projekt, neváhejte nás kontaktovat.

Proč DRING Consulting?

  • Máme bohaté zkušenosti s přípravou a realizací nejen vzdělávacích projektů financovaných z fondů EU (národních i mezinárodních programů) – známe specifika a složité administrativní postupy.
  • V rámci společnosti funguje specializovaná sekce zaměřená pouze na vzdělávací projekty – spojujeme široké zkušenosti se specializací.
  • Známe rizika realizace a jsme proto schopni sestavit vzdělávací projekt od začátku tak, aby byl realizovatelný.

Co budeme potřebovat od Vás?

Napište nám svůj projektový záměr, Vaše nápady a očekávání a my Vám připravíme vhodnou nabídku našich služeb odpovídající Vašim konkrétním potřebám.

Máte o službu zájem? Kontaktujte nás!

Helena Piskovská
Helena Piskovská
jednatelka

tel.: +420 548 226 550

Navazující služby:

 

Tuto službu jsme poskytli například pro: