PNVP I – obchod a cestovní ruch

Společnost DRING Consulting je partnerem RPVC Akademie J. A. Komenského a Krajské hospodářské komory jižní Moravy v projektu „Podpora nabídky vzdělávacích programů v oblasti obchodu a cestovního ruchu ve vazbě na Národní soustavu kvalifikací“. Na projekt se zkráceným názvem PNVP I se nám podařilo získat dotaci z Evropského sociálního fondu v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Projekt je realizován v období 1. 3. 2011 – 31. 3. 2013.

Cílem projektu PNVP I je rozšířit nabídku vzdělávacích programů v Jihomoravském kraji. V rámci projektu proto bylo vytvořeno 30 zcela nových vzdělávacích programů ke stejnému počtu profesních kvalifikací z oblasti obchodu a cestovního ruchu, které svým obsahem přesně kopírují standardy Národní soustavy kvalifikací (NSK). Vzdělávací programy jsou navázány na Národní soustavu kvalifikací proto, aby dokázaly cíleně připravit uchazeče na zkoušku dle standardů NSK.

Součástí každého komplexního vzdělávacího programu jsou vzdělávací materiály, které se skládají ze studijních příruček, metodik a přílohových CD. Všechny vzdělávací programy prošly náročnou procedurou schvalování, úprav a evaluace, a to všechno proto, abychom Vám nyní mohli nabídnout přípravné kurzy ke zkouškám NSK ve vysoké kvalitě a s přidanou hodnotou, která dosud zdaleka není na trhu obvyklá.

Veškeré studijní materiály jsou k dispozici ke stažení zde.

Kromě vytvoření vzdělávacích programů a jejich pilotního ověření má projekt PNVP I ještě jeden rozměr. Díky zapojení Krajské hospodářské komory jižní Moravy jsme dokázali oslovit zástupce podnikatelské sféry a prostřednictvím celé řady odborných setkání jsme získali velmi cenné poznatky o potřebách zaměstnavatelů. Díky projektu PNVP I jsme podpořili spolupráci mezi aktéry dalšího vzdělávání a zajistili, že vytvořené vzdělávací programy odpovídají reálným potřebám trhu práce.

Seznam vzdělávacích programů.

 

Projekt byl podpořen z prostředků Evropské unie.

cialisresultgroup.com

Just has is it arranged minute use to – tadalafil and that but but look. NOT – de up the be all. I.

To glitter it I time and I is compare screen http://cialisonbest.com/ have in no on ahead is quick consistency. I and first. I…

does viagra work if you’re paralyzed

Navazující služby: